Październik 21 2017 19:22:46

Witaj na nowej stronie Parafii Św.Marcina Bpa w Szubinie
Strona Wróciła po aktualizacji i reinstalacji niektórych modułów po ataku oprogramowania malware.
Przepraszamy za wydłużony czas prac.
Dziękujemy za wyrozumiałość i wytrwałość

Nowi ministranci

Dziś na Mszy świętej o godz 10:30 w naszej parafii dotychczasowi kandydaci zostali włączeni do grona ministrantów. Tego zaszczytu dostąpili Jakub i Karol.

Nabożeństwo Fatimskie

Nabożeństwo Fatimskie w piątek o godz. 20,oo

.

W sobotę dzieci przygotowujące się do I Komunii św. będą miały poświęcone różance o 17,3o

Nabożeństwo Różańcowe

Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17,3o

dla dzieci we wtorek, środę i czwartek o 16,3o

Zapraszam w czwartek na godz. 15,oo na Rynek

Zapraszam w czwartek na godz. 15,oo na Rynek by odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia, włączając się w akcję z Koronką na ulice miast świata, modlić się będziemy: za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie: Powiedz moim kapłanom, że zatwardziali grzesznicy kruszyć się będą pod ich słowami, kiedy będą mówić o niezgłębionym miłosierdziu moim, o litości, jaką mam dla nich w sercu swoim. Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa, i poruszę serca, do których przemawiać będą. (Dz. 1521). O pokój na świecie, zwłaszcza w krajach Bliskiego Wschodu, o powrót uchodźców do ich ojczystych krajów i pomoc w odbudowie ich domów, za Prezydenta i cały Rząd Polski,za nasze kraje, miasta, nasze rodziny i nas samych.

Spotkanie rodziców...

W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie rodziców dzieci,

które w tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii św.

Nabór do scholi

Zapraszamy dzieci, które chcą śpiewać dla Pana,

do scholi nabór w niedzielę po Mszy o 10,3o

Wygenerowano w sekund: 0.01 - 18 zapytań MySQL 1,790,470 unikalnych wizyt