Kwiecień 25 2019 10:44:05

.

Drogim Gościom, Sympatykom i Parafianom z okazji świat Zmartwychwstania Pańskiego składamy najserdeczniejsze życzenia by Chrystus Zmartwychwstały napełniał Wasze serca obfitością łask, niech darzy pokojem i rodzi nadzieję nowego życia, i tak jak niewiasty byśmy byli zwiastunami Dobrej Nowiny, że Chrystus żyje.

- Kapłani

Oto dzień, który Pan uczynił, radujmy się w nim w weselmy”. Pełni radości i wesela stajemy wokół Chrystusowego ołtarza, by świętować w liturgii Jego chwalebne Zmartwychwstanie. To szczytowy punkt nie tylko dziejów zbawienia człowieka, ale całego wszechświata. Chrystus skruszywszy więzy śmierci jako zwycięzca wyszedł z otchłani. W świętej liturgii możemy zaś nie tylko to wspominać, ale poprzez sprawowane misterium w sposób rzeczywisty jego uczestnikami. Fakt ten zawsze winien budzić w nas radość i dawać nam siłę do wyznawania naszej wiary.

Wygenerowano w sekund: 0.02 - 12 zapytań MySQL 2,052,292 unikalnych wizyt