Październik 22 2019 18:07:14
ranking stron


katolik.toplista.pl


O Parafii
Historia Parafii
Nasz Patron
Nasi Kapłani
Informacje Ogólne
Kościół św.Małgorzaty
Bł. Ks. Władysław Mączkowski
Matka Boża - Pani Szubińska
Informacje
Msze i Nabożeństwa
Biuro Parafialne
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Zapowiedzi przedślubne
Dekanat
Udzielanie Sakramentów św.
Kontakt +
Kontakt WebAdmin
Plan Kolędy
Czytania
Konto bankowe
Stowarzyszenia i Ruchy
Ministranci i lektorzy
Bractwo Maryjne
Koło Misyjne Dzieci
Domowy Kościół
SWPK
Caritas
Towarzystwo św.Wojciecha
Żywy Różaniec
Poradnictwo Rodzinne
Dekanat
Informacje
Galeria
Galeria *w trakcie prac
Św.Marcin & Youtube.pl
Św.Marcin & Youtube.pl
Zalecane Przeglądarki


NIEZALECANE




'
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
MISJE ŚWIĘTE Z OKAZJI NAWIEDZENIA MATKI BOŻEJ W KOPII WIZERUNKU JASNOGÓRSKIEGO

MISJE ŚWIĘTE Z OKAZJI NAWIEDZENIA MATKI BOŻEJ W KOPII WIZERUNKU JASNOGÓRSKIEGO

„MATKA KOŚCIOŁA”

SZUBIN, Parafia pw. ŚW. MARCINA BISKUPA,

Pl. Kościelny 3

28 WRZEŚNIA – 5 PAŹDZIERNIKA 2018 r.

Piątek, 28.09, „PRZYBYTKU DUCHA ŚWIĘTEGO”

17.30 – Różaniec misyjny

18.00 – EUCHARYSTIA z Hymnem do Ducha Świętego i nauką na rozpoczęcie misji dla wszystkich

21.00 – Apel Jasnogórski

 

Sobota, 29.09, „NADZIEJO UMIERAJĄCYCH”

8.00 – EUCHARYSTIA z nauką dla wszystkich, następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

15.00 – Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu

17.30 - różaniec misyjny

18.00 – EUCHARYSTIA z nauką dla wszystkich

21.00 – Apel Jasnogórski

 

 

Niedziela, 30.09 „KRÓLOWO RODZINY”

7.30 – EUCHARYSTIA z nauką i odnowieniem przysięgi małżeńskiej

9.00 – EUCHARYSTIA z nauką i odnowieniem przysięgi małżeńskiej

10.30 – EUCHARYSTIA z nauką i odnowieniem przysięgi małżeńskiej

12.00 – EUCHARYSTIA z nauką i odnowieniem przysięgi małżeńskiej

17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, ok. 17.30 różaniec misyjny

18.00 - EUCHARYSTIA z nauką i odnowieniem przysięgi małżeńskiej

21.00 – Apel Jasnogórski

 

Poniedziałek, 01.10 „MATKO ŁASKI BOŻEJ”

8.00 – EUCHARYSTIA z nauką dla wszystkich

17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, ok. 17.30 różaniec misyjny

18.00 – EUCHARYSTIA z nauką dla wszystkich

19.00 – Spotkanie dla młodych

21.00 – Apel Jasnogórski

 

Wtorek, 02.10 „UCIECZKO GRZESZNIKÓW”

8.00 – EUCHARYSTIA z nauką dla wszystkich

17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, ok. 17.30 różaniec misyjny

18.00 – EUCHARYSTIA z nauką dla wszystkich

19.00 – Ekspiacyjna Droga Krzyżowa ulicami miasta z kościoła św. Andrzeja ulicami: Ogrodowa, Bema, Dąbrowskiego, Nakielską, Kościuszki, Św. Marcina, Pl. Kościelny, zakończona Apelem Jasnogórskim

 

Środa, 03.10 „WSPOMOŻENIE WIERNYCH”

8.00 – EUCHARYSTIA z nauką dla wszystkich

 

- Rekolekcje szkolne

 

17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, ok. 17.30 różaniec misyjny

18.00 – EUCHARYSTIA z nauką dla wszystkich

21.00 – Apel Jasnogórski

 

Czwartek, 04.10 „MATKA ZBAWICIELA”

8.00 – EUCHARYSTIA bez nauki

 

- Rekolekcje szkolne

 

16.45 – Nabożeństwo oczekiwania - Rynek

17.00 – Powitanie Wizerunku, procesja do świątyni

– EUCHARYSTIA Powitania

- Czuwanie

- Rozmowy z Matką Bożą w ciszy

20.30 – słowo Ojca Kustosza przed Apelem Jasnogórskim

21.00 – Apel Jasnogórski

- Czuwanie: różaniec MŻR, młodzież 

- Rozmowy z Matką Bożą w ciszy

24.00 – EUCHARYSTIA za powołanych i o powołania

 

Piątek, 05.10

 

Czuwanie

2.00 – 3.00 Róża 1, 2, 3, Wiejska, Wyspiańskiego, Asnyka, Szymborskiej, Dąbrowskiej, Prusa, Żeromskiego, Słowackiego, Kasprowicza, Kochanowskiego Mickiewicza

 

3.00 – 4.00 Róża 4, 5, 6, Towarzystwo św. Wojciecha, Powstańców Wlkp. Sienkiewicza, Sędziwoja, Pałuki, Norwida, Broniewskiego, Konopnickiej, Matejki, Reja, Glinica, Browarna

 

4.00 – 5.00 Róża 7, 8, 9, Ks. Kątnego, Ks. Mączkowskiego, Grudzielskiego, Szkolna, Dworcowa, Paderewskiego, Kilińskiego, Pl. Kościelny, Rynek św. Marcina, Młyńska, Winnica, Kościuszki, Nakielska, Reymonta,

 

5.00 – 6.00 mieszkańcy wiosek

 

7.00 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

7.30 – EUCHARYSTIA z homilią

9.00 – Rekolekcje szkolne: EUCHARYSTIA – gr. 1

10.15 – Rekolekcje szkolne: EUCHARYSTIA – gr. 2

11.30 – Rekolekcje szkolne: EUCHARYSTIA – gr. 3

13.00 – EUCHARYSTIA dla chorych i osób w podeszłym wieku z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych, prowadzi O. Kustosz

16.00 – EUCHARYSTIA Pożegnania, procesja do kościoła pw. św. Andrzeja Boboli

Wygenerowano w sekund: 0.01 - 12 zapytań MySQL 2,092,669 unikalnych wizyt