Luty 21 2019 15:35:43

piesza pielgrzymka na Jasną Górę

Tradycyjnie jak co roku,  mszą św. o godz. 7.00 celebrowaną przez ks. Paweł Białczyk rozpoczęła się kolejna piesza pielgrzymka na Jasną Górę, która wyruszyła 22 lipca 2017 r. po raz 18. spod kościoła św. Marcina Biskupa w Szubinie. Poświęcenie pielgrzymów przed wyjściem w trasę dokonał ks. proboszcz Tadeusz Lesiński. Grupa Żółta - "Promienista" liczy ponad 36 osób, docelowo będzie ich ponad 44 osoby. Pierwszego dnia mieli do przejścia odcinek między Szubinem a Szczepanowem przez Łabiszyn i Barcin. Wielu z naszych pielgrzymów po raz kolejny ruszyło w trasę do Częstochowy. Głównodowodzącym jest ks. Paweł Białczyk - wikariusz z parafii Św. Marcina. Nasi pielgrzymi licznie żegnani byli przez rodziny, znajomych i przyjaciół. Trasa pielgrzymki ma 340 km i wiedzie przez:Szczepanowo, Różanno, Kazimierz Biskupi, Piętno, Ciepielew, Brąszewice, Wielgie, Pajęczno, Radostków. Na Jasną Górę dotrą 31 lipca 2017 r. Życzymy szerokiej drogi i pięknej pogody. Do zobaczenia w Częstochowie, a dzień później w Szubinie. Zapraszam każdego pielgrzymkowego dnia do świątyni na godz. 20.3o na wspólną modlitwę jako wsparcie pielgrzymów. Jest organizowany wyjazd na wejście pielgrzymów zapisy w sklepie "Maraton".

tekst i grafika  itv.szubin.pl

Wygenerowano w sekund: 0.00 - 12 zapytań MySQL 2,033,207 unikalnych wizyt